Najbardziej innowacyjny producent produktów o strukturze plastra miodu

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPanele kamienne o strukturze plastra miodu

Szerokość 1200 mm i długość 1200 mm Piaskowiec o strukturze plastra miodu z dostosowaną grubością

Orzecznictwo
dobra jakość Panele kamienne o strukturze plastra miodu na sprzedaż
dobra jakość Panele kamienne o strukturze plastra miodu na sprzedaż
Bardzo cenimy sobie współpracę z Pasią ze względu na wysokiej jakości produkty i nieograniczoną liczbę profesjonalnych usług.

—— Julie

Dzięki doskonałej zdolności badawczej i rozwojowej, w końcu otrzymaliśmy zadowolone towary od Pasii.

—— Ashraf

Szybkie produkowanie próbek na podstawie naszych skomplikowanych koncepcji sprawiło, że nasza licytacja skutecznie, w końcu wygrać projekt.

—— Jerzy

Im Online Czat teraz

Szerokość 1200 mm i długość 1200 mm Piaskowiec o strukturze plastra miodu z dostosowaną grubością

Chiny Szerokość 1200 mm i długość 1200 mm Piaskowiec o strukturze plastra miodu z dostosowaną grubością dostawca
Szerokość 1200 mm i długość 1200 mm Piaskowiec o strukturze plastra miodu z dostosowaną grubością dostawca Szerokość 1200 mm i długość 1200 mm Piaskowiec o strukturze plastra miodu z dostosowaną grubością dostawca Szerokość 1200 mm i długość 1200 mm Piaskowiec o strukturze plastra miodu z dostosowaną grubością dostawca Szerokość 1200 mm i długość 1200 mm Piaskowiec o strukturze plastra miodu z dostosowaną grubością dostawca

Duży Obraz :  Szerokość 1200 mm i długość 1200 mm Piaskowiec o strukturze plastra miodu z dostosowaną grubością

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: PR Chiny
Nazwa handlowa: Pasia
Orzecznictwo: ISO9001-2008
Numer modelu: SHP25 (5 / 0,5 + 18,5 + 1) -Sandstone-Polished-Hunan

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 100 M2 dla niestandardowego zamówienia i bez żądania dla zaopatrzonego towaru
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Wełna perłowa i płyta piankowa zabezpieczone w skrzyni ze sklejki.
Czas dostawy: w ciągu 4 tygodni dla jednego załadunku kontenera 20 '
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 180 000 metrów kwadratowych rocznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ kamienia: Piaskowiec Rozmiar w mm * mm: 1200 * 1200
Obróbka powierzchni: Błyszczący aplikacji: Dekoracje wewnętrzne i zewnętrzne
Nazwa produktu: Panel z plastra miodu z piaskowca Leczenie ochronne: Folia ochronna

Szerokość 1200 mm i długość 1200 mm Piaskowiec o strukturze plastra miodu z dostosowaną grubością

Opis produktu

Najbardziej popularny rozmiar panelu plastra miodu z piaskowca i aluminium dla projektów dekoracyjnych to 1200 mm razy 1200 mm.

Kamienny opis

Piaskowiec (czasami nazywany arenitem) jest klastyczną skałą osadową złożoną głównie z minerałów o ziarnie piasku lub ziaren skalnych.


Większość piaskowców składa się z kwarcu i / lub skalenia, ponieważ są one najczęściej występującymi minerałami w skorupie ziemskiej. Podobnie jak piasek, piaskowiec może mieć dowolny kolor, ale najczęściej występują kolory: brązowy, brązowy, żółty, czerwony, szary, różowy, biały i czarny. Ponieważ pokłady piaskowca często tworzą bardzo widoczne klify i inne cechy topograficzne, niektóre kolory piaskowca zostały silnie zidentyfikowane w pewnych regionach.

Formacje skalne, które składają się głównie z piaskowca, zazwyczaj umożliwiają przesączanie wody i innych płynów oraz są wystarczająco porowate do przechowywania dużych ilości, co czyni je cennymi warstwami wodonośnymi i zbiornikami ropy naftowej. Drobnoziarniste warstwy wodonośne, takie jak piaskowce, są bardziej podatne na odfiltrowywanie zanieczyszczeń z powierzchni niż skały z pęknięciami i szczelinami, takie jak wapień lub inne skały przełamane przez aktywność sejsmiczną.

Kwarcytowy piaskowiec przekształca się w kwarcyt poprzez ogrzewanie i ciśnienie, zwykle związane z kompresją tektoniczną w pasmach orogenicznych.

Piaskowiec był wykorzystywany w budownictwie domowym i urządzeniach domowych od czasów prehistorycznych i nadal jest używany.

Piaskowiec był popularnym materiałem budowlanym od czasów starożytnych. Jest stosunkowo miękki, dzięki czemu łatwo go wyrzeźbić. Jest szeroko stosowany na całym świecie przy budowie świątyń, domów i innych budynków. Został również wykorzystany do celów artystycznych do tworzenia ozdobnych fontann i posągów.

Niektóre piaskowce są odporne na warunki atmosferyczne, a jednocześnie są łatwe w obróbce. Dzięki temu piaskowiec jest typowym budynkiem i materiałem nawierzchniowym, w tym z betonu asfaltowego. Jednak niektóre z nich, które były używane w przeszłości, takie jak piaskowiec Collyhurst stosowany w północno-zachodniej Anglii, okazały się mniej odporne, wymagające naprawy i wymiany w starszych budynkach. Z powodu twardości pojedynczych ziaren, jednolitości wielkości ziarna i kruchości ich struktura, niektóre rodzaje piaskowca są doskonałe materiały, z których do tworzenia kamieni szlifierskich, do ostrzenia ostrzy i innych narzędzi. Nieszlifujący piaskowiec może być używany do wytwarzania kamieni szlifierskich do mielenia ziarna, np. Kamienia do gry

Ponieważ masa panelu wynosi około 20 kg, z którymi zwykły człowiek może łatwo poradzić sobie z pracą, ale rozmiar jest wystarczająco duży. Do powieszenia jednego panelu o tym rozmiarze będą zawieszone cztery panele o wymiarach 600 * 600 mm2. To duża oszczędność czasu i zwiększa wydajność. Chociaż można dostosować grubość, waga i wytrzymałość nie ulegną zmianie. Można zrealizować wiele obszarów zastosowań wymagających grubszego panelu.

Kamienny panel o strukturze plastra miodu na ogół wykorzystuje kamienny fornir o grubości 3-5 mm i podłoże z plastra miodu o grubości 10-25 mm, które mają być połączone specjalnym klejem. W przypadku ściany zewnętrznej zaleca się, aby grubość przesuwania kamienia wynosiła 4-5 mm, grubość panelu aluminiowego nie mniej niż 25 mm, natomiast w przypadku ściany wewnętrznej, grubość kamienia 3-4 mm, grubość płyty plastra miodu 15 mm. W przypadku sufitu zalecana grubość wynosi 3-4 mm, a grubość panelu plastra miodu 15-20 mm; dla podłogi, grubość kamienia 5-8 mm, grubość panelu aluminiowego o grubości 10 -15 mm.

Zalety kamiennych płyt o strukturze plastra miodu:

Nie. Nieruchomości szczegółowy opis
1 Lekka waga Marmurowa fornir dla panelu z kompozytów marmurowych z aluminiowym panelem z tworzywa sztucznego może mieć tylko 3 ~ 5 mm grubości. Powszechnie stosowany panel kompozytowy z płytkami lub granitem ma grubość około 12 mm. To oszczędza dużo kosztów, przynajmniej w transporcie. W związku z tym jest to najlepszy wybór do zastosowania w budynku z ograniczeniem obciążenia.
2 wysoka wytrzymałość Marmur wypełniony płytkami, granitem, aluminiowymi płytami o strukturze plastra miodu i innym kompozytem, ​​wytrzymałość na zginanie i pękanie, wytrzymałość na ścinanie zostały znacznie ulepszone, co znacznie zmniejsza szybkość zrywania podczas transportu, instalacji i użytkowania.
3 Lepsza zdolność przeciw zanieczyszczeniom Zwykła oryginalna płyta marmurowa zmieni kolor lub zabrudzenie na powierzchni, jeśli użyje się pastowania na mokro. Podczas gdy dla panelu kompozytowego, jako gęstego i twardego podłoża oraz filmu klejącego, wyżej wspomniana sytuacja nie nastąpi.
4 Łatwiej kontrolować różnicę kolorów Marmurowy fornir stosowany na marmurowych panelach kompozytowych jest trzy lub cztery razy większy niż oryginalna płyta. Dlatego kolor i wzór mogą być 3 lub 4 razy bardziej takie same jak oryginalna płyta marmurowa.
5 Łatwa instalacja W zależności od powyższych cech, wydajność i bezpieczeństwo oraz koszty procesu instalacji są znacznie lepsze.
6 Złam ograniczony obszar Oryginalna płyta marmurowa może być stosowana na ścianie wewnętrznej i zewnętrznej, na ziemi, na parapecie, na ganku, na biurku itp. Jednak w przypadku sufitu żadna firma zajmująca się dekoracją nie podejmie ryzyka użycia, niezależnie od tego, czy jest to marmur czy granit. Aluminiowe panele z paneli z aluminium lub plastra miodu z aluminiowym panelem o strukturze plastra miodu mogą przebić się przez ograniczony obszar kamiennego panelu o strukturze plastra miodu. Ponieważ bardzo lekkie jest, że waga całego ciała wynosi tylko 1/5 do 1/10 oryginalnej płyty, dzięki czemu można ją wykorzystać na suficie.
7 Izolacja akustyczna i wilgoć Aluminiowy panel o strukturze plastra miodu, który przewyższa właściwości oryginalnego kamiennego panelu na izolację akustyczną, izolację wilgoci i ciepła oraz izolację na zimno ze względu na strukturę plastra miodu.
8 Oszczędzanie energii Oprócz wyżej wymienionego panelu z kamiennego aluminium o strukturze plastra miodu, po zainstalowaniu w pomieszczeniach i na zewnątrz, można znacznie zmniejszyć zużycie energii elektrycznej i ciepła.
9 Ciąć koszty Dzięki cienkiemu i lekkiemu materiałowi kompozytowemu może obniżyć koszty transportu i instalacji. Ponadto gotowy kamienny panel kompozytowy będzie bardziej opłacalny niż jego oryginalna płyta.

Podanie:

1. Dekoracja wewnątrz i na zewnątrz

2. Stara renowacja budynków

3. Winda

4. Przemysł stoczniowy

5. Pociąg, metro i tak dalej

Szczegóły kontaktu
Pasia Honeycomb Products Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Warrensun

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)