Najbardziej innowacyjny producent produktów o strukturze plastra miodu

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Pasia Honeycomb Products Co., Ltd

Certyfikaty
dobra jakość Panele kamienne o strukturze plastra miodu na sprzedaż
dobra jakość Panele kamienne o strukturze plastra miodu na sprzedaż
Opinie klientów
Bardzo cenimy sobie współpracę z Pasią ze względu na wysokiej jakości produkty i nieograniczoną liczbę profesjonalnych usług.

—— Julie

Dzięki doskonałej zdolności badawczej i rozwojowej, w końcu otrzymaliśmy zadowolone towary od Pasii.

—— Ashraf

Szybkie produkowanie próbek na podstawie naszych skomplikowanych koncepcji sprawiło, że nasza licytacja skutecznie, w końcu wygrać projekt.

—— Jerzy

Im Online Czat teraz

Pasia Honeycomb Products Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8
Pasia Honeycomb Products Co., Ltd Pasia Honeycomb Products Co., Ltd Pasia Honeycomb Products Co., Ltd Pasia Honeycomb Products Co., Ltd Pasia Honeycomb Products Co., Ltd Pasia Honeycomb Products Co., Ltd Pasia Honeycomb Products Co., Ltd Pasia Honeycomb Products Co., Ltd
Kompresowanie warsztatu Rdzeń aluminiowy o strukturze plastra miodu Maszyna do granitu Maszyna do krojenia marmuru Urządzenie do cięcia promieni w podczerwieni Frezarka Maszyna wytrzymałościowa Maszyna do cięcia płyt aluminiowych

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Oceania
marki : Pasia
Ilość pracowników : 100~120
Coroczne wyprzedaże : 3 million-10 million
Rok założenia : 2008
pc Export : 50% - 60%

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji plastra miodu i metalu, Pasia Honeycomb Products Co. Ltd jest wszechstronna w dostarczaniu zróżnicowanych produktów typu plaster miodu i kanapek dla klientów z różnych branż, w tym budowlanych, transportowych, morskich, urządzeń przemysłowych, dekoracji itp. . Płyty Honeycomb są nakładane i stosowane w wielu dziedzinach, w oparciu o najlepszy stosunek wytrzymałości i masy, ekstremalną odporność na warunki, takie jak wysoka lub niska temperatura, wilgotność lub wodnisty stan i tak dalej, A + ocena ogniowa, wysoka tolerancja na wielkość, itp.

Pasia zainwestowała znaczny kapitał w inwestycje w sprzęt, aby zabezpieczyć produkcję pierwszej klasy. Do tej pory Pasia posiadała już najbardziej zaawansowaną maszynę do gięcia, maszynę do cięcia płyt, sterowaną cyfrowo prasę rewolwerową, całkowicie automatycznie kontrolowaną ciągłą linię do powlekania farbą i tak dalej. Może on nie tylko masowo produkować płaskie panele, ale także wytwarzać pojedyncze zakrzywione, skręcane i wszystkie kształty dostosowanego panelu o strukturze plastra miodu. Zarządzanie produkcją odbywa się w ramach systemu zarządzania jakością ISO9001: 2008. Produkty wysokiej jakości zdobyły dobrą reputację na rynku dzięki wielokrotnym zamówieniom od naszych klientów. Wyeksportowaliśmy nasze produkty do Niemiec, Brazylii, Meksyku, Kolumbii, Korei, Singapuru, Indonezji, Malezji, Bliskiego Wschodu, Uzbekistanu, Rosji, Ukrainy, Australii, Algierii itp. Produkcja na dużą skalę, skuteczny system kontroli jakości, kompletne wsparcie lokalnego przemysłu i zaawansowany plan kontroli kosztów sprawiają, że Pasia może dostarczać najwyższej jakości panele strukturalne w szerokim zakresie stylów, wzorów i materiałów po konkurencyjnych cenach.

Firma działa obecnie jako szybko rozwijający się producent w zakresie badań i rozwoju, projektowania, produkcji i sprzedaży produktów o strukturze plastra miodu, w tym aluminium lub stali nierdzewnej, papieru, aramidu, plastiku plastra miodu z PP i ich paneli, kamiennych płyt o strukturze plastra miodu, innowacyjnych produktów o strukturze plastra miodu, dostosowanych produktów o strukturze plastra miodu w tym wstawiane, malowane, malowane proszkowo, ponadwymiarowe, specjalne panele kształtowe, części oparte na rysunku CAD i tak dalej.

Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakieś pytania dotyczące produktu, procesu, własności i tak dalej. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby dostarczyć nasze towary i usługi o wysokiej jakości, spełniające Twoje oczekiwania lub wykraczające poza Twoje oczekiwania.

Szczegóły kontaktu
Pasia Honeycomb Products Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Warren Sun

Tel: 86-573-8825-9179

Faks: 86-573-8825-9180

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)