Najbardziej innowacyjny producent produktów o strukturze plastra miodu

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPanele kamienne o strukturze plastra miodu

Grubość 25mm płyty granitowe o strukturze plastra miodu, cienkie panele z granitu 600 * 600mm2

Orzecznictwo
dobra jakość Panele kamienne o strukturze plastra miodu na sprzedaż
dobra jakość Panele kamienne o strukturze plastra miodu na sprzedaż
Bardzo cenimy sobie współpracę z Pasią ze względu na wysokiej jakości produkty i nieograniczoną liczbę profesjonalnych usług.

—— Julie

Dzięki doskonałej zdolności badawczej i rozwojowej, w końcu otrzymaliśmy zadowolone towary od Pasii.

—— Ashraf

Szybkie produkowanie próbek na podstawie naszych skomplikowanych koncepcji sprawiło, że nasza licytacja skutecznie, w końcu wygrać projekt.

—— Jerzy

Im Online Czat teraz

Grubość 25mm płyty granitowe o strukturze plastra miodu, cienkie panele z granitu 600 * 600mm2

Chiny Grubość 25mm płyty granitowe o strukturze plastra miodu, cienkie panele z granitu 600 * 600mm2 dostawca
Grubość 25mm płyty granitowe o strukturze plastra miodu, cienkie panele z granitu 600 * 600mm2 dostawca Grubość 25mm płyty granitowe o strukturze plastra miodu, cienkie panele z granitu 600 * 600mm2 dostawca

Duży Obraz :  Grubość 25mm płyty granitowe o strukturze plastra miodu, cienkie panele z granitu 600 * 600mm2

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: PR Chiny
Nazwa handlowa: Pasia
Orzecznictwo: ISO9001-2008
Numer modelu: SHP25 (5 / 0,5 + 18,5 + 1) - Tulejka z młotkiem granitowym

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 100 M2 dla niestandardowego zamówienia i bez żądania dla zaopatrzonego towaru
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Wełna perłowa i płyta piankowa zabezpieczone w skrzyni ze sklejki.
Czas dostawy: w ciągu 4 tygodni dla jednego załadunku kontenera 20 '
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 180 000 metrów kwadratowych rocznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ kamienia: Granit Rozmiar w mm * mm: 600 * 600
Obróbka powierzchni: Tuleja młotkowa aplikacji: Dekoracja zewnętrzna
Nazwa produktu: Panel z granitu z płytą o strukturze plastra miodu Grubość: 25 mm

Panel z granitu z płytą o strukturze plastra miodu o grubości 25 mm i rozmiarze 600 * 600 mm2

Opis produktu

Kamienny panel o strukturze plastra miodu to płyta warstwowa z aluminiowym panelem o strukturze plastra miodu i okleiną z granitu. Granit jest popularnym rodzajem magmowej inwazyjnej skały magmowej, która ma strukturę ziarnistą i ferwityczną.

Opis kamienia

Słowo "granit" pochodzi od łacińskiego granum, ziarna, w odniesieniu do gruboziarnistej struktury takiej holokrystalicznej skały. Termin "granit" odnosi się również do grupy inwazyjnych skał magmowych o podobnych fakturach i niewielkich różnicach w składzie i pochodzeniu. Skały te składają się głównie z minerałów skaleniowych, kwarcu, miki i amfiboli. Tworzą one nieco równoległobrunkową matrycę skaleni i kwarcu z rozproszoną ciemniejszą miotą biotytową i amfibolem (często rogową mieszanką), pieprząc lżejsze minerały barwiące. Czasami niektóre pojedyncze kryształy (fenokryształy) są większe niż mielone, w którym to przypadku tekstura jest znana jako porfirowa. Granitowa skała o porfirowatej teksturze znana jest jako porfir granitowy. Granity mogą być w przeważającej mierze białe, różowe lub szare, w zależności od ich mineralogii. Z definicji granit jest skałą magmową zawierającą co najmniej 20% kwarcu i do 65% objętościowego skalenia. Granit różni się od granodiorytu tym, że co najmniej 35% skalenia w granicie jest alkalicznym skaleniem w przeciwieństwie do plagioklazy; to właśnie skalenie potasowe nadaje wielu granitom charakterystyczny różowy kolor. Ekstremalnym odpowiednikiem granitu skałkowego jest ryolit.


Granit jest prawie zawsze masywny (pozbawiony jakichkolwiek struktur wewnętrznych), twardy i wytrzymały, a zatem zyskał szerokie zastosowanie w całej historii ludzkości, a ostatnio jako kamień budowlany. Średnia gęstość granitu wynosi od 2,65 do 2,75 g / cm3, jego wytrzymałość na ściskanie zwykle przekracza 200 MPa, a jego lepkość w pobliżu STP wynosi 3-6 • 1019 Pa · s. Temperatura topnienia wynosi 1215-1260 ° C.


Granit ma słabą pierwotną przepuszczalność, ale silną wtórną przepuszczalność.


Granitoid jest ogólnym, opisowym określeniem pola dla jaśniejszych, gruboziarnistych skał magmowych. Badanie Petrograficzne jest wymagane do identyfikacji określonych rodzajów granitoidów.


Termin "granitowy" oznacza granit i jest stosowany do granitu i skał o podobnym składzie lub teksturze.

Kamienny panel o strukturze plastra miodu o wymiarach 600 * 600 mm2 z marmuru ma szerokość 600 mm i długość 600 mm. Ponieważ kamienny panel o strukturze plastra miodu nie jest produktem standardowym, grubość, szerokość, długość, specyfikacje materiałowe itd. Można dostosować w zależności od wymagań klienta. Na przykład, niektórzy klienci będą wymagać cienkiej belki o strukturze plastra miodu o grubości 75 mm przeznaczonej do powieszenia na boku w celu zaprojektowania. Specyfikacja materiału i proces powinny zostać odpowiednio zmienione, aby sprostać tej nowej grubości. Dostępny jest również cieńszy, marmurowy panel o strukturze plastra miodu oparty na cieńszym aluminiowym elemencie o strukturze plastra miodu lub aluminiowym panelu kompozytowym. Bez względu na grubość płyty warstwowej typu plaster miodu, wytrzymałość panelu zostanie zabezpieczona. Tymczasem coraz więcej odważnych archetyków korzysta z szerszego, marmurowego panelu o strukturze plastra miodu, który nadaje wnętrzu nawet powierzchnię sufitu, ponieważ jest to doskonała innowacja polegająca na wytwarzaniu naturalnego, wyłożonego marmurem fornirowego panelu o strukturze plastra miodu, ze względu na jego doskonały stosunek wytrzymałości do wagi.

Zalety kamiennych płyt o strukturze plastra miodu:

Nie. Nieruchomości szczegółowy opis
1 Lekka waga Marmurowa fornir dla panelu z kompozytów marmurowych z aluminiowym panelem z tworzywa sztucznego może mieć tylko 3 ~ 5 mm grubości. Powszechnie stosowany panel kompozytowy z płytkami lub granitem ma grubość około 12 mm. To oszczędza dużo kosztów, przynajmniej w transporcie. W związku z tym jest to najlepszy wybór do zastosowania w budynku z ograniczeniem obciążenia.
2 wysoka wytrzymałość Marmur wypełniony płytkami, granitem, aluminiowymi płytami o strukturze plastra miodu i innym kompozytem, ​​wytrzymałość na zginanie i pękanie, wytrzymałość na ścinanie zostały znacznie ulepszone, co znacznie zmniejsza szybkość zrywania podczas transportu, instalacji i użytkowania.
3 Lepsza zdolność przeciw zanieczyszczeniom Zwykła oryginalna płyta marmurowa zmieni kolor lub zabrudzenie na powierzchni, jeśli użyje się pastowania na mokro. Podczas gdy dla panelu kompozytowego, jako gęstego i twardego podłoża oraz filmu klejącego, wyżej wspomniana sytuacja nie nastąpi.
4 Łatwiej kontrolować różnicę kolorów Marmurowy fornir stosowany na marmurowych panelach kompozytowych jest trzy lub cztery razy większy niż oryginalna płyta. Dlatego kolor i wzór mogą być 3 lub 4 razy bardziej takie same jak oryginalna płyta marmurowa.
5 Łatwa instalacja W zależności od powyższych cech, wydajność i bezpieczeństwo oraz koszty procesu instalacji są znacznie lepsze.
6 Złam ograniczony obszar Oryginalna płyta marmurowa może być stosowana na ścianie wewnętrznej i zewnętrznej, na ziemi, na parapecie, na ganku, na biurku itp. Jednak w przypadku sufitu żadna firma zajmująca się dekoracją nie podejmie ryzyka użycia, niezależnie od tego, czy jest to marmur czy granit. Aluminiowe panele z paneli z aluminium lub plastra miodu z aluminiowym panelem o strukturze plastra miodu mogą przebić się przez ograniczony obszar kamiennego panelu o strukturze plastra miodu. Ponieważ bardzo lekkie jest, że waga całego ciała wynosi tylko 1/5 do 1/10 oryginalnej płyty, dzięki czemu można ją wykorzystać na suficie.
7 Izolacja akustyczna i wilgoć Aluminiowy panel o strukturze plastra miodu, który przewyższa właściwości oryginalnego kamiennego panelu na izolację akustyczną, izolację wilgoci i ciepła oraz izolację na zimno ze względu na strukturę plastra miodu.
8 Oszczędzanie energii Oprócz wyżej wymienionego panelu z kamiennego aluminium o strukturze plastra miodu, po zainstalowaniu w pomieszczeniach i na zewnątrz, można znacznie zmniejszyć zużycie energii elektrycznej i ciepła.
9 Ciąć koszty

Dzięki cienkiemu i lekkiemu materiałowi kompozytowemu może obniżyć koszty transportu i instalacji. Ponadto gotowy kamienny panel kompozytowy będzie bardziej opłacalny niż jego oryginalna płyta.

Podanie:

Zasadniczo do dekoracji elewacji zewnętrznych i renowacji starych budynków.

Szczegóły kontaktu
Pasia Honeycomb Products Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Warrensun

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)