Najbardziej innowacyjny producent produktów o strukturze plastra miodu

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPłyty sufitowe o strukturze plastra miodu

Płyty sufitowe o różnych powierzchniach wykończone kamieniem o strukturze plastra miodu do dekoracji

Orzecznictwo
dobra jakość Panele kamienne o strukturze plastra miodu na sprzedaż
dobra jakość Panele kamienne o strukturze plastra miodu na sprzedaż
Bardzo cenimy sobie współpracę z Pasią ze względu na wysokiej jakości produkty i nieograniczoną liczbę profesjonalnych usług.

—— Julie

Dzięki doskonałej zdolności badawczej i rozwojowej, w końcu otrzymaliśmy zadowolone towary od Pasii.

—— Ashraf

Szybkie produkowanie próbek na podstawie naszych skomplikowanych koncepcji sprawiło, że nasza licytacja skutecznie, w końcu wygrać projekt.

—— Jerzy

Im Online Czat teraz

Płyty sufitowe o różnych powierzchniach wykończone kamieniem o strukturze plastra miodu do dekoracji

Chiny Płyty sufitowe o różnych powierzchniach wykończone kamieniem o strukturze plastra miodu do dekoracji dostawca
Płyty sufitowe o różnych powierzchniach wykończone kamieniem o strukturze plastra miodu do dekoracji dostawca Płyty sufitowe o różnych powierzchniach wykończone kamieniem o strukturze plastra miodu do dekoracji dostawca

Duży Obraz :  Płyty sufitowe o różnych powierzchniach wykończone kamieniem o strukturze plastra miodu do dekoracji

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: PR Chiny
Nazwa handlowa: Pasia
Orzecznictwo: ISO9001-2008
Numer modelu: PSH-D-473

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 100 M2 dla niestandardowego zamówienia i bez żądania dla zaopatrzonego towaru
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Wełna perłowa i płyta piankowa zabezpieczone w skrzyni ze sklejki.
Czas dostawy: w ciągu 4 tygodni dla jednego załadunku kontenera 20 '
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 180 000 metrów kwadratowych rocznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ kamienia: Kamień naturalny Rozmiar w mm * mm: 1200 * 1200
Obróbka powierzchni: Polerowana, matowa powierzchnia, powierzchnia cięcia aplikacji: Panel dekoracyjny mebli
Nazwa produktu: Płytki o strukturze plastra miodu z wieloma powierzchniami poddanymi obróbce powierzchniowej Grubość: 25 mm

Płytki o strukturze plastra miodu z wieloma powierzchniami poddanymi obróbce powierzchniowej

Opis produktu

Jako kamień forniru ludzie nie tylko zdają sobie sprawę z celu dekoracji z aspektów koloru, wzoru, itp., Ale także osiągają cel dekoracji z efektu forniru kamienia. Kamienny fornir można podzielić na następujące dziesięć aspektów.

1. Powierzchnia polerowana Powierzchnia płyty jest szorstka, drobno zmielona, ​​drobno zmielona i wypolerowana za pomocą proszku do polerowania i środka polerującego. Powierzchnia jest tak jasna jak lustro, kolorowa, z niewielkimi porami i małymi porami.
2. Matowa powierzchnia Płytka jest grubo zmielona i drobno zmielona materiałem ściernym, a jasność i kolor wykończenia są niższe niż powierzchnia wypolerowana. Ta powierzchnia jest gładka i porowata. To wykończenie teksturowane jest powszechnie stosowane w miejscach publicznych. Kolor twarzy jest lżejszy niż polerowana powierzchnia.
3. Polerowana powierzchnia Płaska płyta jest grubo zmielona materiałem ściernym, a jasność i kolor dekoracyjnej powierzchni są niższe niż matowa powierzchnia. Ta powierzchnia jest gładka i porowata. To teksturowane wykończenie jest również powszechnie stosowane w miejscach publicznych. Kolor twarzy jest lżejszy niż powierzchnia matowa.
4, Powierzchnia cięcia Bezpośrednio obrabiane za pomocą piły, powierzchnia jest matowa, kolor powierzchni jest lekki, ślady piłowania. Głównie używane do niektórych wykończeń, które wymagają szorstkiej powierzchni.
5. Powierzchnia ognia Powierzchnię płyty kamiennej natryskuje się mieszanym gazem z acetylenu i tlenu, a warstwę powierzchniową rozrywa się, aby powierzchnia miała nierówną powierzchnię. Jego powierzchnia jest lekka, porowata i charakteryzuje się wysokim współczynnikiem wchłaniania wody.
6. Powierzchnia żłobkowa Punktowe teksturowane wykończenie uzyskiwane poprzez uderzanie o kamienną powierzchnię (ta strona jest również nazywana powierzchnią licznika) lub wykończenie tekstur w kształcie paska. Można wybrać gęstość i szorstkość faktury. Powierzchnia jest jasna, pory są duże, a stopień absorpcji wody jest wyższy niż powierzchni ognia.
7. Twarz topora Paskowane wykończenie uzyskane przez uderzenie w kamienną powierzchnię kilofem. Można wybrać gęstość i szorstkość faktury. Powierzchnia ma jasny kolor, pory są duże, a współczynnik absorpcji wody jest bardzo duży.
8. Powierzchnia piaskowania Chropowata powierzchnia utworzona przez uderzenie w powierzchnię kamienia za pomocą piaskowania pod wysokim ciśnieniem i przepływu wody, kolor powierzchni jest lżejszy, tekstura jest jednolita, ale pory są większe, a szybkość wchłaniania wody jest wysoka.
9. Makaron z grzybami Grzybopodobna powierzchnia uzyskana poprzez uderzanie o kamienną powierzchnię za pomocą stalowego dłuta lub siekiery jest bardzo szorstka, powierzchnia jest słaba, pory są wyjątkowo duże, a stopień wchłaniania wody jest również bardzo duży.
10. Powierzchnia klinowa

Po sztucznym lub mechanicznym cięciu klinowym łupka łupek ma naturalne lekko szorstkie wykończenie. Kolor twarzy jest ciemny, pory są małe, a stopień wchłaniania wody jest niewielki.

Zalety kamiennych płyt o strukturze plastra miodu:

Nie. Nieruchomości szczegółowy opis
1 Lekka waga Marmurowa fornir dla panelu z kompozytów marmurowych z aluminiowym panelem z tworzywa sztucznego może mieć tylko 3 ~ 5 mm grubości. Powszechnie stosowany panel kompozytowy z płytkami lub granitem ma grubość około 12 mm. To oszczędza dużo kosztów, przynajmniej w transporcie. W związku z tym jest to najlepszy wybór do zastosowania w budynku z limitem obciążenia.
2 wysoka wytrzymałość Marmur wypełniony płytkami, granitem, aluminiowymi płytami o strukturze plastra miodu i innym kompozytem, ​​wytrzymałość na zginanie i pękanie, wytrzymałość na ścinanie zostały znacznie ulepszone, co znacznie zmniejsza szybkość zerwania podczas transportu, instalacji i użytkowania.
3 Lepsza zdolność przeciw zanieczyszczeniom Zwykła oryginalna płyta marmurowa zmieni kolor lub zabrudzenie na powierzchni, jeśli użyje się pastowania na mokro. Podczas gdy dla panelu kompozytowego, jako gęstego i twardego podłoża oraz filmu klejącego, wyżej wspomniana sytuacja nie nastąpi.
4 Łatwiej kontrolować różnicę kolorów Marmurowy fornir stosowany na marmurowych panelach kompozytowych jest trzy lub cztery razy większy niż oryginalna płyta. Dlatego kolor i wzór mogą być 3 lub 4 razy bardziej takie same jak oryginalna płyta marmurowa.
5 Łatwa instalacja W zależności od powyższych cech, wydajność i bezpieczeństwo oraz koszty procesu instalacji są znacznie lepsze.
6 Złam ograniczony obszar Oryginalna płyta marmurowa może być stosowana na ścianie wewnętrznej i zewnętrznej, na ziemi, na parapecie, na ganku, na biurku itp. Jednak w przypadku sufitu żadna firma zajmująca się dekoracją nie podejmie ryzyka użycia, niezależnie od tego, czy jest to marmur czy granit. Aluminiowe panele z paneli z aluminium lub plastra miodu z aluminiowym panelem o strukturze plastra miodu mogą przebić się przez ograniczony obszar kamiennego panelu o strukturze plastra miodu. Ponieważ bardzo lekkie jest, że waga całego ciała wynosi tylko 1/5 do 1/10 oryginalnej płyty, dzięki czemu można ją wykorzystać na suficie.
7 Izolacja akustyczna i wilgoć Aluminiowy panel o strukturze plastra miodu, który przewyższa właściwości oryginalnego kamiennego panelu na izolację akustyczną, izolację wilgocią i ciepłem oraz izolację na zimno ze względu na strukturę plastra miodu.
8 Oszczędzanie energii Oprócz wyżej wymienionego panelu z kamiennego aluminium o strukturze plastra miodu, po zainstalowaniu w pomieszczeniach i na zewnątrz, można znacznie zmniejszyć zużycie energii elektrycznej i ciepła.
9 Ciąć koszty

Dzięki cienkiemu i lekkiemu materiałowi kompozytowemu może obniżyć koszty transportu i instalacji. Ponadto gotowy kamienny panel kompozytowy będzie bardziej opłacalny niż jego oryginalna płyta.

Podanie:

Panel dekoracyjny mebli

Szczegóły kontaktu
Pasia Honeycomb Products Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Warrensun

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)