Najbardziej innowacyjny producent produktów o strukturze plastra miodu

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPanele kamienne o strukturze plastra miodu

Wewnętrzne / zewnętrzne dekoracyjne panele kamienne o strukturze plastra miodu 600 * 600mm2

Orzecznictwo
dobra jakość Panele kamienne o strukturze plastra miodu na sprzedaż
dobra jakość Panele kamienne o strukturze plastra miodu na sprzedaż
Bardzo cenimy sobie współpracę z Pasią ze względu na wysokiej jakości produkty i nieograniczoną liczbę profesjonalnych usług.

—— Julie

Dzięki doskonałej zdolności badawczej i rozwojowej, w końcu otrzymaliśmy zadowolone towary od Pasii.

—— Ashraf

Szybkie produkowanie próbek na podstawie naszych skomplikowanych koncepcji sprawiło, że nasza licytacja skutecznie, w końcu wygrać projekt.

—— Jerzy

Im Online Czat teraz

Wewnętrzne / zewnętrzne dekoracyjne panele kamienne o strukturze plastra miodu 600 * 600mm2

Chiny Wewnętrzne / zewnętrzne dekoracyjne panele kamienne o strukturze plastra miodu 600 * 600mm2 dostawca
Wewnętrzne / zewnętrzne dekoracyjne panele kamienne o strukturze plastra miodu 600 * 600mm2 dostawca Wewnętrzne / zewnętrzne dekoracyjne panele kamienne o strukturze plastra miodu 600 * 600mm2 dostawca Wewnętrzne / zewnętrzne dekoracyjne panele kamienne o strukturze plastra miodu 600 * 600mm2 dostawca

Duży Obraz :  Wewnętrzne / zewnętrzne dekoracyjne panele kamienne o strukturze plastra miodu 600 * 600mm2

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: PR Chiny
Nazwa handlowa: PASIA
Orzecznictwo: ISO9001-2008
Numer modelu: SHP25 (5 / 0,5 + 18,5 + 1) -Trawertyna

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 100 M2 dla niestandardowego zamówienia i bez żądania dla towarów zaopatrzonych
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Wełna perłowa i płyta piankowa zabezpieczone w skrzyni ze sklejki.
Czas dostawy: w ciągu 4 tygodni dla jednego załadunku kontenera 20 '
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 200 000 metrów kwadratowych rocznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ kamienia: Kamień Trawertynowy Rozmiar w mm * mm: dostosować
Obróbka powierzchni: Polerowany z zabezpieczoną folią aplikacji: Dekoracje wewnętrzne i zewnętrzne
Nazwa produktu: 600 * 600 z dostosowanym panelem z kamienia naturalnego o strukturze plastra miodu Grubość: 22 mm

Płyta o strukturze plastra miodu o grubości 600 * 600 mm2, dostosowana do grubości trawertynu

Opis produktu:

Trawertynowy panel o strukturze plastra miodu jest kompozytowym panelem łączonym z aluminiowym panelem o strukturze plastra miodu i okleiną z trawertynu.

Opis kamienia:

Trawertyn jest formą wapienia zdeponowanego przez źródła mineralne, zwłaszcza gorące źródła. Trawertyn ma często włóknisty lub koncentryczny wygląd i występuje w odmianach białej, jasnobrązowej, kremowej, a nawet rdzawej. Powstaje w wyniku szybkiego wytrącania się węglanu wapnia, często przy ujściu gorącego źródła lub w jaskini wapiennej. W tym ostatnim może tworzyć stalaktyty, stalagmity i inne speleotemy. Jest często stosowany we Włoszech i innych miejscach jako materiał budowlany.

Trawertyn jest jednym z wielu naturalnych kamieni używanych do układania chodników i ścieżek ogrodowych. Jest czasem nazywany trawertynowym wapieniem lub trawertynem; są to te same kamienie, chociaż trawertyn jest właściwie klasyfikowany jako rodzaj wapienia, a nie marmur. Kamień charakteryzuje się dziurami i rynnami w jego powierzchni. Chociaż te koryta występują naturalnie, sugerują one oznaki znacznego zużycia w czasie. Można go również polerować, uzyskując gładkie, błyszczące wykończenie i występuje w różnych kolorach od szarego do koralowo-czerwonego. Trawertyn jest najczęściej dostępny w rozmiarach płytek do instalacji podłogowych.

Trawertyn jest często wykorzystywany jako materiał budowlany. Rzymianie wydobywali złoża trawertynu dla budowania świątyń, akweduktów, pomników, kompleksów łaźni i amfiteatrów, takich jak Koloseum, największy budynek na świecie zbudowany głównie z trawertynu.Zalety kamiennych płyt o strukturze plastra miodu :

Nie. Nieruchomości szczegółowy opis
1) Lekka waga Marmurowa fornir dla panelu z kompozytów marmurowych z aluminiowym panelem z tworzywa sztucznego może mieć tylko 3 ~ 5 mm grubości. Powszechnie stosowany panel kompozytowy z płytkami lub granitem ma grubość około 12 mm. To oszczędza dużo kosztów, przynajmniej w transporcie. W związku z tym jest to najlepszy wybór do zastosowania w budynku z ograniczeniem obciążenia.
2) wysoka wytrzymałość Marmur wypełniony płytkami, granitem, aluminiowymi płytami o strukturze plastra miodu i innym kompozytem, ​​wytrzymałość na zginanie i pękanie, wytrzymałość na ścinanie zostały znacznie ulepszone, co znacznie zmniejsza szybkość zrywania podczas transportu, instalacji i użytkowania.
3) Lepsza zdolność przeciw zanieczyszczeniom Zwykła oryginalna płyta marmurowa zmieni kolor lub zabrudzenie na powierzchni, jeśli użyje się pastowania na mokro. Podczas gdy dla panelu kompozytowego, jako gęstego i twardego podłoża oraz filmu klejącego, wyżej wspomniana sytuacja nie nastąpi.
4) Łatwiej kontrolować różnicę kolorów Marmurowy fornir stosowany na marmurowych panelach kompozytowych jest trzy lub cztery razy większy niż oryginalna płyta. Dlatego kolor i wzór mogą być 3 lub 4 razy bardziej takie same jak oryginalna płyta marmurowa.
5) Łatwa instalacja W zależności od powyższych cech, wydajność i bezpieczeństwo oraz koszty procesu instalacji są znacznie lepsze.
6) Złam ograniczony obszar Oryginalna płyta marmurowa może być stosowana na ścianie wewnętrznej i zewnętrznej, na ziemi, na parapecie, na ganku, na biurku itp. Jednak w przypadku sufitu żadna firma zajmująca się dekoracją nie podejmie ryzyka użycia, niezależnie od tego, czy jest to marmur czy granit. Aluminiowe panele z paneli z aluminium lub plastra miodu z aluminiowym panelem o strukturze plastra miodu mogą przebić się przez ograniczony obszar kamiennego panelu o strukturze plastra miodu. Ponieważ bardzo lekkie jest, że waga całego ciała wynosi tylko 1/5 do 1/10 oryginalnej płyty, dzięki czemu można ją wykorzystać na suficie.
7) Izolacja akustyczna i wilgoć Aluminiowy panel o strukturze plastra miodu, który przewyższa właściwości oryginalnego kamiennego panelu na izolację akustyczną, izolację wilgoci i ciepła oraz izolację na zimno ze względu na strukturę plastra miodu.
8) Oszczędzanie energii Oprócz wyżej wymienionego panelu z kamiennego aluminium o strukturze plastra miodu, po zainstalowaniu w pomieszczeniach i na zewnątrz, można znacznie zmniejszyć zużycie energii elektrycznej i ciepła.
9) Ciąć koszty Dzięki cienkiemu i lekkiemu materiałowi kompozytowemu może obniżyć koszty transportu i instalacji. Ponadto gotowy kamienny panel kompozytowy będzie bardziej opłacalny niż jego oryginalna płyta.

Podanie:

Trawertyn jest jednym z najczęściej używanych kamieni w nowoczesnej architekturze. Jest powszechnie stosowany do fasad, okładzin ściennych i podłóg.

Szczegóły kontaktu
Pasia Honeycomb Products Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Warrensun

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)