Najbardziej innowacyjny producent produktów o strukturze plastra miodu

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPanele kamienne o strukturze plastra miodu

V Shape Stone z marmurowymi panelami o strukturze plastra miodu Do modułowych okładzin kamiennych

Orzecznictwo
dobra jakość Panele kamienne o strukturze plastra miodu na sprzedaż
dobra jakość Panele kamienne o strukturze plastra miodu na sprzedaż
Bardzo cenimy sobie współpracę z Pasią ze względu na wysokiej jakości produkty i nieograniczoną liczbę profesjonalnych usług.

—— Julie

Dzięki doskonałej zdolności badawczej i rozwojowej, w końcu otrzymaliśmy zadowolone towary od Pasii.

—— Ashraf

Szybkie produkowanie próbek na podstawie naszych skomplikowanych koncepcji sprawiło, że nasza licytacja skutecznie, w końcu wygrać projekt.

—— Jerzy

Im Online Czat teraz

V Shape Stone z marmurowymi panelami o strukturze plastra miodu Do modułowych okładzin kamiennych

Chiny V Shape Stone z marmurowymi panelami o strukturze plastra miodu Do modułowych okładzin kamiennych dostawca
V Shape Stone z marmurowymi panelami o strukturze plastra miodu Do modułowych okładzin kamiennych dostawca V Shape Stone z marmurowymi panelami o strukturze plastra miodu Do modułowych okładzin kamiennych dostawca

Duży Obraz :  V Shape Stone z marmurowymi panelami o strukturze plastra miodu Do modułowych okładzin kamiennych

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: PR Chiny
Nazwa handlowa: Pasia
Orzecznictwo: ISO9001-2008
Numer modelu: SHP25 (5 / 0,5 + 18,5 + 1) -Marble-V-Shape

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 100 M2 dla niestandardowego zamówienia i bez żądania dla zaopatrzonego towaru
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Wełna perłowa i płyta piankowa zabezpieczone w skrzyni ze sklejki.
Czas dostawy: w ciągu 4 tygodni dla jednego załadunku kontenera 20 '
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 180 000 metrów kwadratowych rocznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ kamienia: Marmur Rozmiar w mm * mm: Dostosowany kształt według rysunku
Obróbka powierzchni: Błyszczący aplikacji: Kątownik
Produktu: Panel kamienny o strukturze plastra miodu V Shape Grubość: 20 mm

Płyty o strukturze plastra miodu z litego kamienia V do modułu kamiennych okładzin zewnętrznych

Panele z kamiennych płyt o strukturze plastra miodu w kształcie litery V do montażu na zewnątrz kamiennego elewacji to panel z warstwą z aluminiowym panelem o strukturze plastra miodu i marmurowym okleinowanym kamieniem, który jest powszechnie stosowany do dekorowania zewnętrznych okładzin kamiennych, zwykle o ostrym kształcie kąta. Panel z gładkiego marmuru o strukturze plastra miodu powinien być najpierw przycięty do wymaganego rozmiaru zgodnie z rysunkiem dostarczonym przez klienta. Następnie wycięte kawałki powinny być uformowane w gotową strukturę o kształcie litery V za pomocą stalowego łącznika tylnego. Gotowe moduły są szeroko stosowane do specjalnego kształtu obszarów kątów okładzinowych.

Ogólne instrukcje

Struktura plastra miodu na tych panelach zapewnia łatwiejszy proces instalacji, niższe koszty i nakłady pracy, a także nieograniczone pola zastosowań. Oprócz zastosowania na stołach i blatach, marmurowe panele o strukturze plastra miodu sprawiają, że ściana osłonowa wewnętrzna i zewnętrzna nawet arkady są piękniejsze i trwalsze. Kamienny fornir ma ten sam luksusowy wygląd i delikatne dotyku, podczas gdy aluminiowy system plastra miodu może zapewnić trwałą, ognioodporną, odporną na warunki atmosferyczne wydajność i tak dalej.

Marmurowa płyta o strukturze plastra miodu o grubości od 1 do 7 mm, wykonana z naturalnego marmuru o grubości od 15 do 20 mm, ma grubość 80% mniej niż solidny kamień, jest bardziej trwała niż kruchy, twardy kamień. funkcja samooczyszczania itp.

Różne kolory i wzory

Łatwiejsza i bezpieczniejsza instalacja nawet w rejonach górnych lub wysokich w powietrzu

Odporny na ścinanie idealny do stosowania w strefach trzęsień ziemi

Możliwość dostosowania do zamówienia

Zalety kamiennych płyt o strukturze plastra miodu:

Nie. Nieruchomości szczegółowy opis
1 Lekka waga Marmurowa fornir dla panelu z kompozytów marmurowych z aluminiowym panelem z tworzywa sztucznego może mieć tylko 3 ~ 5 mm grubości. Powszechnie stosowany panel kompozytowy z płytkami lub granitem ma grubość około 12 mm. To oszczędza dużo kosztów, przynajmniej w transporcie. W związku z tym jest to najlepszy wybór do zastosowania w budynku z ograniczeniem obciążenia.
2 wysoka wytrzymałość Marmur wypełniony płytkami, granitem, aluminiowymi płytami o strukturze plastra miodu i innym kompozytem, ​​wytrzymałość na zginanie i pękanie, wytrzymałość na ścinanie zostały znacznie ulepszone, co znacznie zmniejsza szybkość zrywania podczas transportu, instalacji i użytkowania.
3 Lepsza zdolność przeciw zanieczyszczeniom Zwykła oryginalna płyta marmurowa zmieni kolor lub zabrudzenie na powierzchni, jeśli użyje się pastowania na mokro. Podczas gdy dla panelu kompozytowego, jako gęstego i twardego podłoża oraz filmu klejącego, wyżej wspomniana sytuacja nie nastąpi.
4 Łatwiej kontrolować różnicę kolorów Marmurowy fornir stosowany na marmurowych panelach kompozytowych jest trzy lub cztery razy większy niż oryginalna płyta. Dlatego kolor i wzór mogą być 3 lub 4 razy bardziej takie same jak oryginalna płyta marmurowa.
5 Łatwa instalacja W zależności od powyższych cech, wydajność i bezpieczeństwo oraz koszty procesu instalacji są znacznie lepsze.
6 Złam ograniczony obszar Oryginalna płyta marmurowa może być stosowana na ścianie wewnętrznej i zewnętrznej, na ziemi, na parapecie, na ganku, na biurku itp. Jednak w przypadku sufitu żadna firma zajmująca się dekoracją nie podejmie ryzyka użycia, niezależnie od tego, czy jest to marmur czy granit. Aluminiowe panele z paneli z aluminium lub plastra miodu z aluminiowym panelem o strukturze plastra miodu mogą przebić się przez ograniczony obszar kamiennego panelu o strukturze plastra miodu. Ponieważ bardzo lekkie jest, że waga całego ciała wynosi tylko 1/5 do 1/10 oryginalnej płyty, dzięki czemu można ją wykorzystać na suficie.
7 Izolacja akustyczna i wilgoć Aluminiowy panel o strukturze plastra miodu, który przewyższa właściwości oryginalnego kamiennego panelu na izolację akustyczną, izolację wilgoci i ciepła oraz izolację na zimno ze względu na strukturę plastra miodu.
8 Oszczędzanie energii Oprócz wyżej wymienionego panelu z kamiennego aluminium o strukturze plastra miodu, po zainstalowaniu w pomieszczeniach i na zewnątrz, można znacznie zmniejszyć zużycie energii elektrycznej i ciepła.
9 Ciąć koszty Dzięki cienkiemu i lekkiemu materiałowi kompozytowemu może obniżyć koszty transportu i instalacji. Ponadto gotowy kamienny panel kompozytowy będzie bardziej opłacalny niż jego oryginalna płyta.

Podanie:

Do dekoracji kątów okładzinowych

Szczegóły kontaktu
Pasia Honeycomb Products Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Warrensun

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)