Najbardziej innowacyjny producent produktów o strukturze plastra miodu

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPanele kamienne o strukturze plastra miodu

Trawertynowe płyty kamienne o strukturze plastra miodu do renowacji starych budynków

Orzecznictwo
dobra jakość Panele kamienne o strukturze plastra miodu na sprzedaż
dobra jakość Panele kamienne o strukturze plastra miodu na sprzedaż
Bardzo cenimy sobie współpracę z Pasią ze względu na wysokiej jakości produkty i nieograniczoną liczbę profesjonalnych usług.

—— Julie

Dzięki doskonałej zdolności badawczej i rozwojowej, w końcu otrzymaliśmy zadowolone towary od Pasii.

—— Ashraf

Szybkie produkowanie próbek na podstawie naszych skomplikowanych koncepcji sprawiło, że nasza licytacja skutecznie, w końcu wygrać projekt.

—— Jerzy

Im Online Czat teraz

Trawertynowe płyty kamienne o strukturze plastra miodu do renowacji starych budynków

Chiny Trawertynowe płyty kamienne o strukturze plastra miodu do renowacji starych budynków dostawca
Trawertynowe płyty kamienne o strukturze plastra miodu do renowacji starych budynków dostawca Trawertynowe płyty kamienne o strukturze plastra miodu do renowacji starych budynków dostawca

Duży Obraz :  Trawertynowe płyty kamienne o strukturze plastra miodu do renowacji starych budynków

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: PR Chiny
Nazwa handlowa: Pasia
Orzecznictwo: ISO9001-2008
Numer modelu: SHP25 (5 / 0,5 + 18,5 + 1) -Trawertyna-Polerowany-1200 * 1200

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 100 M2 dla niestandardowego zamówienia i bez żądania dla zaopatrzonego towaru
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Wełna perłowa i płyta piankowa zabezpieczone w skrzyni ze sklejki.
Czas dostawy: w ciągu 4 tygodni dla jednego załadunku kontenera 20 '
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 180 000 metrów kwadratowych rocznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ kamienia: Trawertyn Rozmiar w mm * mm: 600 * 600
Obróbka powierzchni: Błyszczący aplikacji: Renowacja starego budynku
Produktu: Trawertynowy panel o strukturze plastra miodu Grubość: 30 mm

Trawertynowy panel z plastra miodu do renowacji starych budynków z polerowaną powierzchnią

Opis produktu

Trawertynowy panel z plastra miodu do renowacji starych budynków z polerowaną powierzchnią jest rodzajem kamiennego panelu o strukturze plastra miodu z trawertynowym licem kamiennym na powierzchni. Stare budynki nie są wystarczająco mocne, aby wytrzymać ciężką masę kamienia, ponieważ zostały zbudowane wiele lat temu w oparciu o technologię tego okresu i materiały budowlane. Nie można ich jednak odbudować z różnych powodów, takich jak chronione kulturowo budynki, budynki o ograniczonym zasięgu geograficznym i tak dalej. Ze względu na wygląd budynku budynki te muszą zostać odnowione, aby pasowały do ​​otoczenia. Wtedy kamień trawertynowy z trawertynu jest dobrym wyborem do renowacji. Przede wszystkim jest lekki. W związku z tym całkowite obciążenie budynku można znacznie zmniejszyć, aby ograniczyć jego ograniczoną wytrzymałość ścian. Po drugie, ze względu na łatwą instalację, nie jest wymagane ścisłe wsparcie instalacji, które jest odpowiednie dla ograniczonej pozycji geograficznej.

Opis kamienia:

Trawertyn jest formą wapienia zdeponowanego przez źródła mineralne, zwłaszcza gorące źródła. Trawertyn ma często włóknisty lub koncentryczny wygląd i występuje w odmianach białej, jasnobrązowej, kremowej, a nawet rdzawej. Powstaje w wyniku szybkiego wytrącania się węglanu wapnia, często przy ujściu gorącego źródła lub w jaskini wapiennej. W tym ostatnim może tworzyć stalaktyty, stalagmity i inne speleotemy. Jest często stosowany we Włoszech i innych miejscach jako materiał budowlany.


Trawertyn jest ziemską skałą osadową, utworzoną przez wytrącanie minerałów węglanowych z roztworu w wodach gruntowych i powierzchniowych i / lub geotermalnie podgrzewanych gorących źródłach. Podobne (ale bardziej miękkie i wyjątkowo porowate) osady utworzone z wody o temperaturze otoczenia są znane jako tufa .

Kamienny panel o strukturze plastra miodu

Ultracienkie kamienne płyty o strukturze plastra miodu są innowacyjne dzięki ograniczonym zasobom kamienia naturalnego i ograniczonemu zastosowaniu. Jest to nowy rodzaj materiałów budowlanych o lepszej odporności na uderzenia niż zwykły kamień naturalny o wadze zaledwie 16 kg, który stanowi zaledwie 1/6 ciężaru pierwotnego kamienia naturalnego, ale wytrzymałość na ściskanie jest 6 razy większa niż oryginalne kamienne plastry.

Zupełnie pokonany wady kamienia naturalnego na wadze, kruche i inne aspekty, zapewnia lepszą wydajność i szerokie pole zastosowań jako materiał budowlany nowej generacji. Ultracienki, kamienny panel o strukturze plastra miodu jest po prostu łączony z arkuszem kamiennym o grubości około 3 mm ~ 5 mm i podłożem z plastra miodu z aluminium z klejem specjalnego przeznaczenia. Nie tylko oszczędza kamień i zmniejsza wagę gotowych produktów, ale lepiej odbija się w kamieniu. Na ich podstawie istnieje duże zapotrzebowanie rynku.

Zalety kamiennych płyt o strukturze plastra miodu:

Nie. Nieruchomości szczegółowy opis
1 Lekka waga Marmurowa fornir dla panelu z kompozytów marmurowych z aluminiowym panelem z tworzywa sztucznego może mieć tylko 3 ~ 5 mm grubości. Powszechnie stosowany panel kompozytowy z płytkami lub granitem ma grubość około 12 mm. To oszczędza dużo kosztów, przynajmniej w transporcie. W związku z tym jest to najlepszy wybór do zastosowania w budynku z ograniczeniem obciążenia.
2 wysoka wytrzymałość Marmur wypełniony płytkami, granitem, aluminiowymi płytami o strukturze plastra miodu i innym kompozytem, ​​wytrzymałość na zginanie i pękanie, wytrzymałość na ścinanie zostały znacznie ulepszone, co znacznie zmniejsza szybkość zrywania podczas transportu, instalacji i użytkowania.
3 Lepsza zdolność przeciw zanieczyszczeniom Zwykła oryginalna płyta marmurowa zmieni kolor lub zabrudzenie na powierzchni, jeśli użyje się pastowania na mokro. Podczas gdy dla panelu kompozytowego, jako gęstego i twardego podłoża oraz filmu klejącego, wyżej wspomniana sytuacja nie nastąpi.
4 Łatwiej kontrolować różnicę kolorów Marmurowy fornir stosowany na marmurowych panelach kompozytowych jest trzy lub cztery razy większy niż oryginalna płyta. Dlatego kolor i wzór mogą być 3 lub 4 razy bardziej takie same jak oryginalna płyta marmurowa.
5 Łatwa instalacja W zależności od powyższych cech, wydajność i bezpieczeństwo oraz koszty procesu instalacji są znacznie lepsze.
6 Złam ograniczony obszar Oryginalna płyta marmurowa może być stosowana na ścianie wewnętrznej i zewnętrznej, na ziemi, na parapecie, na ganku, na biurku itp. Jednak w przypadku sufitu żadna firma zajmująca się dekoracją nie podejmie ryzyka użycia, niezależnie od tego, czy jest to marmur czy granit. Aluminiowe panele z paneli z aluminium lub plastra miodu z aluminiowym panelem o strukturze plastra miodu mogą przebić się przez ograniczony obszar kamiennego panelu o strukturze plastra miodu. Ponieważ bardzo lekkie jest, że waga całego ciała wynosi tylko 1/5 do 1/10 oryginalnej płyty, dzięki czemu można ją wykorzystać na suficie.
7 Izolacja akustyczna i wilgoć Aluminiowy panel o strukturze plastra miodu, który przewyższa właściwości oryginalnego kamiennego panelu na izolację akustyczną, izolację wilgoci i ciepła oraz izolację na zimno ze względu na strukturę plastra miodu.
8 Oszczędzanie energii Oprócz wyżej wymienionego panelu z kamiennego aluminium o strukturze plastra miodu, po zainstalowaniu w pomieszczeniach i na zewnątrz, można znacznie zmniejszyć zużycie energii elektrycznej i ciepła.
9 Ciąć koszty Dzięki cienkiemu i lekkiemu materiałowi kompozytowemu może obniżyć koszty transportu i instalacji. Ponadto gotowy kamienny panel kompozytowy będzie bardziej opłacalny niż jego oryginalna płyta.

Podanie:

High End Building dekoracja wewnętrzna lub zewnętrzna, blat, winda, statek i inne wewnętrzne ozdoby toolesowe.

Szczegóły kontaktu
Pasia Honeycomb Products Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Warrensun

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)