Najbardziej innowacyjny producent produktów o strukturze plastra miodu

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyPanele kamienne o strukturze plastra miodu

Projektowanie ścian wewnętrznych Lekkie panele okładzinowe, płyty kamienne z trawertynu

Orzecznictwo
dobra jakość Panele kamienne o strukturze plastra miodu na sprzedaż
dobra jakość Panele kamienne o strukturze plastra miodu na sprzedaż
Bardzo cenimy sobie współpracę z Pasią ze względu na wysokiej jakości produkty i nieograniczoną liczbę profesjonalnych usług.

—— Julie

Dzięki doskonałej zdolności badawczej i rozwojowej, w końcu otrzymaliśmy zadowolone towary od Pasii.

—— Ashraf

Szybkie produkowanie próbek na podstawie naszych skomplikowanych koncepcji sprawiło, że nasza licytacja skutecznie, w końcu wygrać projekt.

—— Jerzy

Im Online Czat teraz

Projektowanie ścian wewnętrznych Lekkie panele okładzinowe, płyty kamienne z trawertynu

Chiny Projektowanie ścian wewnętrznych Lekkie panele okładzinowe, płyty kamienne z trawertynu dostawca
Projektowanie ścian wewnętrznych Lekkie panele okładzinowe, płyty kamienne z trawertynu dostawca Projektowanie ścian wewnętrznych Lekkie panele okładzinowe, płyty kamienne z trawertynu dostawca Projektowanie ścian wewnętrznych Lekkie panele okładzinowe, płyty kamienne z trawertynu dostawca Projektowanie ścian wewnętrznych Lekkie panele okładzinowe, płyty kamienne z trawertynu dostawca

Duży Obraz :  Projektowanie ścian wewnętrznych Lekkie panele okładzinowe, płyty kamienne z trawertynu

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: PR Chiny
Nazwa handlowa: Pasia
Orzecznictwo: ISO9001-2008
Numer modelu: SHP25 (5 / 0,5 + 18,5 + 1) -Trawertyna-Polerowana

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 100 M2 dla niestandardowego zamówienia i bez żądania dla towarów zaopatrzonych
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Wełna perłowa i płyta piankowa zabezpieczone w skrzyni ze sklejki.
Czas dostawy: w ciągu 4 tygodni dla jednego załadunku kontenera 20 '
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 180 000 metrów kwadratowych rocznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Typ kamienia: trawertyn Rozmiar w mm * mm: 600 * 600
Obróbka powierzchni: Polerowany z zabezpieczoną folią aplikacji: Dekoracje wewnętrzne i zewnętrzne
Nazwa produktu: Trawertynowy panel z plastra miodu Grubość: 25 mm

Panel z trawertynu z płytą o strukturze plastra miodu o grubości 25 mm i rozmiarze 600 * 600 mm2

Opis produktu:

Trawertynowy panel o strukturze plastra miodu jest kompozytowym panelem łączonym z aluminiowym panelem o strukturze plastra miodu i okleiną z trawertynu.

Opis kamienia:

Trawertyn jest formą wapienia zdeponowanego przez źródła mineralne, zwłaszcza gorące źródła. Trawertyn ma często włóknisty lub koncentryczny wygląd i występuje w odmianach białej, jasnobrązowej, kremowej, a nawet rdzawej. Powstaje w wyniku szybkiego wytrącania się węglanu wapnia, często przy ujściu gorącego źródła lub w jaskini wapiennej. W tym ostatnim może tworzyć stalaktyty, stalagmity i inne speleotemy. Jest często stosowany we Włoszech i innych miejscach jako materiał budowlany.


Trawertyn jest ziemską skałą osadową, utworzoną przez wytrącanie minerałów węglanowych z roztworu w wodach gruntowych i powierzchniowych i / lub geotermalnie podgrzewanych gorących źródłach. Podobne (ale bardziej miękkie i wyjątkowo porowate) osady utworzone z wody o temperaturze otoczenia są znane jako tufa .

Trawertyn jest często wykorzystywany jako materiał budowlany. Rzymianie wydobywali złoża trawertynu dla budowania świątyń, akweduktów, pomników, kompleksów łaźni i amfiteatrów, takich jak Koloseum, największy budynek na świecie zbudowany głównie z trawertynu.


Trawertyn jest jednym z wielu naturalnych kamieni używanych do układania chodników i ścieżek ogrodowych. Jest czasem nazywany trawertynowym wapieniem lub trawertynem; są to te same kamienie, chociaż trawertyn jest właściwie klasyfikowany jako rodzaj wapienia, a nie marmur. Kamień charakteryzuje się dziurami i rynnami w jego powierzchni. Chociaż te koryta występują naturalnie, sugerują one oznaki znacznego zużycia w czasie. Można go również polerować, uzyskując gładkie, błyszczące wykończenie i występuje w różnych kolorach od szarego do koralowo-czerwonego. Trawertyn jest najczęściej dostępny w rozmiarach płytek do instalacji podłogowych.


Zalety kamiennych płyt o strukturze plastra miodu :

Nie. Nieruchomości szczegółowy opis
1 Lekka waga Marmurowa fornir dla panelu z kompozytów marmurowych z aluminiowym panelem z tworzywa sztucznego może mieć tylko 3 ~ 5 mm grubości. Powszechnie stosowany panel kompozytowy z płytkami lub granitem ma grubość około 12 mm. To oszczędza dużo kosztów, przynajmniej w transporcie. W związku z tym jest to najlepszy wybór do zastosowania w budynku z ograniczeniem obciążenia.
2 wysoka wytrzymałość Marmur wypełniony płytkami, granitem, aluminiowymi płytami o strukturze plastra miodu i innym kompozytem, ​​wytrzymałość na zginanie i pękanie, wytrzymałość na ścinanie zostały znacznie ulepszone, co znacznie zmniejsza szybkość zrywania podczas transportu, instalacji i użytkowania.
3 Lepsza zdolność przeciw zanieczyszczeniom Zwykła oryginalna płyta marmurowa zmieni kolor lub zabrudzenie na powierzchni, jeśli użyje się pastowania na mokro. Podczas gdy dla panelu kompozytowego, jako gęstego i twardego podłoża oraz filmu klejącego, wyżej wspomniana sytuacja nie nastąpi.
4 Łatwiej kontrolować różnicę kolorów Marmurowy fornir stosowany na marmurowych panelach kompozytowych jest trzy lub cztery razy większy niż oryginalna płyta. Dlatego kolor i wzór mogą być 3 lub 4 razy bardziej takie same jak oryginalna płyta marmurowa.
5 Łatwa instalacja W zależności od powyższych cech, wydajność i bezpieczeństwo oraz koszty procesu instalacji są znacznie lepsze.
6 Złam ograniczony obszar Oryginalna płyta marmurowa może być stosowana na ścianie wewnętrznej i zewnętrznej, na ziemi, na parapecie, na ganku, na biurku itp. Jednak w przypadku sufitu żadna firma zajmująca się dekoracją nie podejmie ryzyka użycia, niezależnie od tego, czy jest to marmur czy granit. Aluminiowe panele z paneli z aluminium lub plastra miodu z aluminiowym panelem o strukturze plastra miodu mogą przebić się przez ograniczony obszar kamiennego panelu o strukturze plastra miodu. Ponieważ bardzo lekkie jest, że waga całego ciała wynosi tylko 1/5 do 1/10 oryginalnej płyty, dzięki czemu można ją wykorzystać na suficie.
7 Izolacja akustyczna i wilgoć Aluminiowy panel o strukturze plastra miodu, który przewyższa właściwości oryginalnego kamiennego panelu na izolację akustyczną, izolację wilgoci i ciepła oraz izolację na zimno ze względu na strukturę plastra miodu.
8 Oszczędzanie energii Oprócz wyżej wymienionego panelu z kamiennego aluminium o strukturze plastra miodu, po zainstalowaniu w pomieszczeniach i na zewnątrz, można znacznie zmniejszyć zużycie energii elektrycznej i ciepła.
9 Ciąć koszty Dzięki cienkiemu i lekkiemu materiałowi kompozytowemu może obniżyć koszty transportu i instalacji. Ponadto gotowy kamienny panel kompozytowy będzie bardziej opłacalny niż jego oryginalna płyta.

Podanie:

Trawertyn jest jednym z najczęściej używanych kamieni w nowoczesnej architekturze. Jest powszechnie stosowany do fasad, okładzin ściennych i podłóg.

Projekt panelowy z kamienia naturalnego o strukturze plastra miodu

Szczegóły kontaktu
Pasia Honeycomb Products Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Warrensun

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)